УРОЖАЙ, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
50026, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Інгулецький р-н., ВУЛИЦЯ САЛТИКІВСЬКА, б. 18, кв. 51
Телефони
Керівник
Сизоненко Микола Анатолійович
Код ЄДРПОУ25957503
Дата реєстрації13.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УРОЖАЙ, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УРОЖАЙ, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25957503.

Керівником підприємства «УРОЖАЙ, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» є Сизоненко Микола Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УРОЖАЙ, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Інгулецький р-н., ВУЛИЦЯ САЛТИКІВСЬКА, б. 18, кв. 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УРОЖАЙ, ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах