АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО І КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ, ГО

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Володимира Великого, 12, к. 36
Телефони
Керівник
Орловська Яна Валеріївна
Код ЄДРПОУ25957578
Дата реєстрації31.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО І КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО І КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ, ГО» присвоєно код 25957578.

Керівником підприємства «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО І КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ, ГО» є Орловська Яна Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО І КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ, ГО» — м. Дніпро, вул. Володимира Великого, 12, к. 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО І КЛАСИЧНОГО ТАНЦЮ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах