ПАВЛОГРАДСЬКИЙ КЛУБ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. В. ПАЛЬЧИКОВА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Степового Фронту, 46, к. 3
Телефони
Керівник
Балаба Людмила Михайлівна
Код ЄДРПОУ25957733
Дата реєстрації24.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ КЛУБ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. В. ПАЛЬЧИКОВА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ КЛУБ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. В. ПАЛЬЧИКОВА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25957733.

Керівником підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ КЛУБ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. В. ПАЛЬЧИКОВА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Балаба Людмила Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ КЛУБ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. В. ПАЛЬЧИКОВА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Степового Фронту, 46, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАВЛОГРАДСЬКИЙ КЛУБ РОЗВИТКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. В. ПАЛЬЧИКОВА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах