ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ "ОПЕРАТИВНИЙ ЗАГІН ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "ЦЕНТР"

Контакти

Юридична адреса
49038, м. Дніпро, вул. Фрунзе, 1
Телефони
Керівник
Трегуб Костянтин Валентинович
Код ЄДРПОУ25957756
Дата реєстрації19.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ”ОПЕРАТИВНИЙ ЗАГІН ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ”ЦЕНТР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ "ОПЕРАТИВНИЙ ЗАГІН ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "ЦЕНТР"» присвоєно код 25957756.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ "ОПЕРАТИВНИЙ ЗАГІН ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "ЦЕНТР"» є Трегуб Костянтин Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ "ОПЕРАТИВНИЙ ЗАГІН ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "ЦЕНТР"» — м. Дніпро, вул. Фрунзе, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ”ОПЕРАТИВНИЙ ЗАГІН ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ”ЦЕНТР”»
Поділіться інформацією в соцмережах