РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДИ) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ГРОМАДІ "РОША" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
58000, м. Чернівці, вул. Грузинська, 1
Телефони
Керівник
Козак Павло Володимирович
Код ЄДРПОУ25957785
Дата реєстрації02.10.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДИ) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ГРОМАДІ ”РОША” ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДИ) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ГРОМАДІ "РОША" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25957785.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДИ) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ГРОМАДІ "РОША" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Козак Павло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДИ) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ГРОМАДІ "РОША" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Чернівці, вул. Грузинська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСЦЕВА ЦЕРКВА (ГРОМАДИ) АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ В ГРОМАДІ ”РОША” ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах