ВИШЕНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
58004, м. Чернівці, вул. Кронштадтська, 1
Телефони
Керівник
Левкович Світлана Георгіївна
Код ЄДРПОУ25957791
Дата реєстрації18.09.1990
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИШЕНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИШЕНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25957791.

Керівником підприємства «ВИШЕНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Левкович Світлана Георгіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИШЕНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Чернівці, вул. Кронштадтська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИШЕНКА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах