"ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ"

Контакти

Юридична адреса
60014, Чернівецька обл., Хотинський р-н., село Клішківці, ВУЛИЦЯ БОЧНА, б. 17
Телефони
Керівник
Тимко Валерій Костянтинович
Код ЄДРПОУ25957928
Дата реєстрації03.02.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ"» присвоєно код 25957928.

Керівником підприємства «"ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ"» є Тимко Валерій Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ"» — Чернівецька обл., Хотинський р-н., село Клішківці, ВУЛИЦЯ БОЧНА, б. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ХОТИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах