ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ ЛІВИХ "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"

Контакти

Юридична адреса
59233, Чернівецька обл., Вижницький р-н., с.м.т. Берегомет, ІІ ПРОВУЛОК КОБИЛЯНСЬКОЇ, б. 11
Телефони
Керівник
Кузьміна Марія Петрівна
Код ЄДРПОУ25957957
Дата реєстрації17.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ”ЄДНАННЯ ЛІВИХ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ ЛІВИХ "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"» присвоєно код 25957957.

Керівником підприємства «ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ ЛІВИХ "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"» є Кузьміна Марія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ ЛІВИХ "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"» — Чернівецька обл., Вижницький р-н., с.м.т. Берегомет, ІІ ПРОВУЛОК КОБИЛЯНСЬКОЇ, б. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИЖНИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ”ЄДНАННЯ ЛІВИХ ”СПРАВЕДЛИВІСТЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах