УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ І СПІВРОБІТНИЦТВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. Воровського, 22
Керівник
Петров Олег Володимирович
Код ЄДРПОУ25958075
Дата реєстрації31.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ І СПІВРОБІТНИЦТВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ І СПІВРОБІТНИЦТВА, ГО» присвоєно код 25958075.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ І СПІВРОБІТНИЦТВА, ГО» є Петров Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ І СПІВРОБІТНИЦТВА, ГО» — м. Київ, вул. Воровського, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО ДРУЖБИ І СПІВРОБІТНИЦТВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах