ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ "НОВА ФОРМАЦІЯ"

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Жилянська, 49/51
Керівник
Бірюков Леонід Валентинович
Код ЄДРПОУ25958098
Дата реєстрації01.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ ”НОВА ФОРМАЦІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ "НОВА ФОРМАЦІЯ"» присвоєно код 25958098.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ "НОВА ФОРМАЦІЯ"» є Бірюков Леонід Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ "НОВА ФОРМАЦІЯ"» — м. Київ, вул. Жилянська, 49/51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ ”НОВА ФОРМАЦІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах