ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРТІЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЖІНОК"

Контакти

Юридична адреса
04116, ВУЛ. ВАНДИ ВАСИЛЕВСЬКОЇ, БУД. 13/2, м. КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Факс
Керівник
Зібров Павло Миколайович
Код ЄДРПОУ25958129
Дата реєстрації29.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРТІЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЖІНОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРТІЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЖІНОК"» присвоєно код 25958129.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРТІЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЖІНОК"» є Зібров Павло Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРТІЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЖІНОК"» — ВУЛ. ВАНДИ ВАСИЛЕВСЬКОЇ, БУД. 13/2, м. КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРТІЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ЖІНОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах