БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ І ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК"

Контакти

Юридична адреса
01004, м. Київ, вул. Кропивницького, 16, к. 20
Телефони
Керівник
Храпунов Володимир Федорович
Код ЄДРПОУ25958141
Дата реєстрації06.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ І ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ І ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК"» присвоєно код 25958141.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ І ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК"» є Храпунов Володимир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ І ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК"» — м. Київ, вул. Кропивницького, 16, к. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ВЕТЕРАНІВ СПЕЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ І ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК”»
Поділіться інформацією в соцмережах