ПРИРОДА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ЦЕНТРУ АЕРОКОСМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
03680, ПРОСП. АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, БУД. 40, КОРП. 4/1, м. КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Факс
Керівник
Томченко Ольга Володимирівна
Код ЄДРПОУ25958276
Дата реєстрації22.05.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИРОДА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ЦЕНТРУ АЕРОКОСМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИРОДА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ЦЕНТРУ АЕРОКОСМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» присвоєно код 25958276.

Керівником підприємства «ПРИРОДА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ЦЕНТРУ АЕРОКОСМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» є Томченко Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИРОДА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ЦЕНТРУ АЕРОКОСМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» — ПРОСП. АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, БУД. 40, КОРП. 4/1, м. КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИРОДА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ЦЕНТРУ АЕРОКОСМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах