ЕКСПРЕС-БАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ АБ

Контакти

Юридична адреса
03049, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 25
Телефони
Керівник
Артамонова Олена Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25958313
Дата реєстрації25.06.2001
Дата оновлення02.03.2009

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКСПРЕС-БАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ АБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПРЕС-БАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ АБ» присвоєно код 25958313.

Керівником підприємства «ЕКСПРЕС-БАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ АБ» є Артамонова Олена Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПРЕС-БАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ АБ» — м. Київ, просп. Повітрофлотський, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПРЕС-БАНК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ АБ»
Поділіться інформацією в соцмережах