РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ПЕРВИННА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІРПІНСЬКОЇ ФІЛІЇ

Контакти

Юридична адреса
08200, ВУЛ. ІІІ-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, Б. 152, М. ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Гомлякова Зінаїда Павлівна
Код ЄДРПОУ25958336
Дата реєстрації05.06.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ПЕРВИННА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІРПІНСЬКОЇ ФІЛІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ПЕРВИННА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІРПІНСЬКОЇ ФІЛІЇ» присвоєно код 25958336.

Керівником підприємства «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ПЕРВИННА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІРПІНСЬКОЇ ФІЛІЇ» є Гомлякова Зінаїда Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ПЕРВИННА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІРПІНСЬКОЇ ФІЛІЇ» — ВУЛ. ІІІ-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, Б. 152, М. ІРПІНЬ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, ПЕРВИННА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІРПІНСЬКОЇ ФІЛІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах