МІЖНАРОДНА ЛІГА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 93, к. 8
Телефони
Керівник
Багіров Едуард Садихович
Код ЄДРПОУ25958359
Дата реєстрації22.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА ЛІГА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА ЛІГА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25958359.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА ЛІГА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Багіров Едуард Садихович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА ЛІГА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Володимирська, 93, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА ЛІГА ЗАХИСТУ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах