ІНТЕЛІГЕНЦІЯ УКРАЇНИ ЗА СОЦІАЛІЗМ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, 7
Керівник
Буйко Георгій Володимирович
Код ЄДРПОУ25958715
Дата реєстрації05.05.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІНТЕЛІГЕНЦІЯ УКРАЇНИ ЗА СОЦІАЛІЗМ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕЛІГЕНЦІЯ УКРАЇНИ ЗА СОЦІАЛІЗМ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» присвоєно код 25958715.

Керівником підприємства «ІНТЕЛІГЕНЦІЯ УКРАЇНИ ЗА СОЦІАЛІЗМ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» є Буйко Георгій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕЛІГЕНЦІЯ УКРАЇНИ ЗА СОЦІАЛІЗМ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО» — м. Київ, вул. Борисоглібська, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕЛІГЕНЦІЯ УКРАЇНИ ЗА СОЦІАЛІЗМ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах