МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"ВСОЄХБ ТА БРАТ.(ОБ’ЄД.)НЕЗАЛ.ЦЕРКОВ ТА МІС.ЄХБ

Контакти

Юридична адреса
29013, м. Хмельницький, пров. Пекарський, 4
Керівник
Яновський Поліктін Дмитрович
Код ЄДРПОУ25959028
Дата реєстрації24.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ”ВСОЄХБ ТА БРАТ.(ОБ’ЄД.)НЕЗАЛ.ЦЕРКОВ ТА МІС.ЄХБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"ВСОЄХБ ТА БРАТ.(ОБ’ЄД.)НЕЗАЛ.ЦЕРКОВ ТА МІС.ЄХБ» присвоєно код 25959028.

Керівником підприємства «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"ВСОЄХБ ТА БРАТ.(ОБ’ЄД.)НЕЗАЛ.ЦЕРКОВ ТА МІС.ЄХБ» є Яновський Поліктін Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ"ВСОЄХБ ТА БРАТ.(ОБ’ЄД.)НЕЗАЛ.ЦЕРКОВ ТА МІС.ЄХБ» — м. Хмельницький, пров. Пекарський, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ”ВСОЄХБ ТА БРАТ.(ОБ’ЄД.)НЕЗАЛ.ЦЕРКОВ ТА МІС.ЄХБ»
Поділіться інформацією в соцмережах