МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "КІРОВОГРАД-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СОЮЗІ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ТА БРАТСТВІ (ОБ’ЄДНАННІ) НЕЗАЛЕЖНИХ ЦЕРКОВ ТА МІСІЙ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
25012, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 58/32, к. 2
Телефони
Керівник
Дубовий Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ25959057
Дата реєстрації24.06.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”КІРОВОГРАД-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ” ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СОЮЗІ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ТА БРАТСТВІ (ОБ’ЄДНАННІ) НЕЗАЛЕЖНИХ ЦЕРКОВ ТА МІСІЙ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "КІРОВОГРАД-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СОЮЗІ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ТА БРАТСТВІ (ОБ’ЄДНАННІ) НЕЗАЛЕЖНИХ ЦЕРКОВ ТА МІСІЙ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25959057.

Керівником підприємства «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "КІРОВОГРАД-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СОЮЗІ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ТА БРАТСТВІ (ОБ’ЄДНАННІ) НЕЗАЛЕЖНИХ ЦЕРКОВ ТА МІСІЙ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ УКРАЇНИ» є Дубовий Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО "КІРОВОГРАД-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ" ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СОЮЗІ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ТА БРАТСТВІ (ОБ’ЄДНАННІ) НЕЗАЛЕЖНИХ ЦЕРКОВ ТА МІСІЙ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ УКРАЇНИ» — м. Кропивницький, вул. Шевченка, 58/32, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСІОНЕРСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”КІРОВОГРАД-ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ” ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СОЮЗІ ОБ’ЄДНАНЬ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ТА БРАТСТВІ (ОБ’ЄДНАННІ) НЕЗАЛЕЖНИХ ЦЕРКОВ ТА МІСІЙ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах