МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВІТРИЛЬНОЇ ДОШКИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Костьольна, 10, к. 27
Телефони
Керівник
Райхерт Михайло Павлович
Код ЄДРПОУ25959100
Дата реєстрації16.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВІТРИЛЬНОЇ ДОШКИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВІТРИЛЬНОЇ ДОШКИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25959100.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВІТРИЛЬНОЇ ДОШКИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Райхерт Михайло Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВІТРИЛЬНОЇ ДОШКИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Костьольна, 10, к. 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВІТРИЛЬНОЇ ДОШКИ, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах