КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
02140, м. Київ, вул. Ревуцького, 42
Телефони
Керівник
Шевчун Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ25959360
Дата реєстрації20.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» присвоєно код 25959360.

Керівником підприємства «КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» є Шевчун Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» — м. Київ, вул. Ревуцького, 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах