НОВА ДОБА, ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНОЗНАВСТВА ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Контакти

Юридична адреса
79008, м. Львів, вул. Галицька, 1, к. 5
Телефони
Керівник
Кульчицький Станіслав Владиславович
Код ЄДРПОУ25959488
Дата реєстрації25.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВА ДОБА, ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНОЗНАВСТВА ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВА ДОБА, ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНОЗНАВСТВА ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН» присвоєно код 25959488.

Керівником підприємства «НОВА ДОБА, ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНОЗНАВСТВА ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН» є Кульчицький Станіслав Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВА ДОБА, ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНОЗНАВСТВА ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН» — м. Львів, вул. Галицька, 1, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВА ДОБА, ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ, ГРОМАДЯНОЗНАВСТВА ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН»
Поділіться інформацією в соцмережах