МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ

Контакти

Юридична адреса
01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 57
Телефони
Керівник
Пеньківський Валерій Петрович
Код ЄДРПОУ25959525
Дата реєстрації14.05.2001
Дата оновлення28.12.2005
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ» присвоєно код 25959525.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ» є Пеньківський Валерій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ» — м. Київ, вул. Чигоріна, 57.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНИЙ ФОНД ОСВІТИ, НАУКИ ТА КУЛЬТУРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах