ПАНСЛАВІЯ, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
02090, м. Київ, вул. Лобачевського, 23в
Телефони
Керівник
Кенін Олександр Борисович
Код ЄДРПОУ25959620
Дата реєстрації11.06.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАНСЛАВІЯ, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАНСЛАВІЯ, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25959620.

Керівником підприємства «ПАНСЛАВІЯ, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Кенін Олександр Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАНСЛАВІЯ, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — м. Київ, вул. Лобачевського, 23в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАНСЛАВІЯ, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах