ЯРОСЛАВЬ, ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 8
Телефони
Керівник
Овчиннікова Зоя Олександрівна
Код ЄДРПОУ25959790
Дата реєстрації15.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЯРОСЛАВЬ, ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРОСЛАВЬ, ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» присвоєно код 25959790.

Керівником підприємства «ЯРОСЛАВЬ, ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» є Овчиннікова Зоя Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРОСЛАВЬ, ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» — м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯРОСЛАВЬ, ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах