МІСТА МАЙБУТНЬОГО, ФОНД, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21п
Телефони
Керівник
Березовець Леся Валеріївна
Код ЄДРПОУ25959850
Дата реєстрації15.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСТА МАЙБУТНЬОГО, ФОНД, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСТА МАЙБУТНЬОГО, ФОНД, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25959850.

Керівником підприємства «МІСТА МАЙБУТНЬОГО, ФОНД, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Березовець Леся Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСТА МАЙБУТНЬОГО, ФОНД, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21п.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСТА МАЙБУТНЬОГО, ФОНД, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах