ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"

Контакти

Юридична адреса
07100, Київська обл., м. Славутич, просп. Ентузіастів, 4
Телефони
Керівник
Лавріченко Іван Іванович
Код ЄДРПОУ25959927
Дата реєстрації16.07.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”АТОМРЕМОНТСЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"» присвоєно код 25959927.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"» є Лавріченко Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"» — Київська обл., м. Славутич, просп. Ентузіастів, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДОСОБЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”АТОМРЕМОНТСЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах