ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ГАРМОНІЯ"

Контакти

Юридична адреса
03058, м. Київ, Соломянський р-н., вул. ЛЕБЕДЄВА-КУМАЧА, б. 5, офіс 167 В
Керівник
Надобенко Олена Іванівна
Код ЄДРПОУ25959962
Дата реєстрації13.07.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ”ГАРМОНІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ГАРМОНІЯ"» присвоєно код 25959962.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ГАРМОНІЯ"» є Надобенко Олена Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ГАРМОНІЯ"» — м. Київ, Соломянський р-н., вул. ЛЕБЕДЄВА-КУМАЧА, б. 5, офіс 167 В.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ”ГАРМОНІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах