КЕРЕЗЬ, ЩУКІН ТА СОТКІЛАВА, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, пл. Контрактова, 9
Телефони
Керівник
Щукін Андрій Вікторович
Бухгалтер
Керезь Ігор Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ25959979
Дата реєстрації01.09.2016
Дата оновлення18.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КЕРЕЗЬ, ЩУКІН ТА СОТКІЛАВА, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЕРЕЗЬ, ЩУКІН ТА СОТКІЛАВА, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25959979.

Керівником підприємства «КЕРЕЗЬ, ЩУКІН ТА СОТКІЛАВА, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Щукін Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЕРЕЗЬ, ЩУКІН ТА СОТКІЛАВА, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Київ, пл. Контрактова, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЕРЕЗЬ, ЩУКІН ТА СОТКІЛАВА, АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах