ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ "ГАЗ УКРАЇНИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
03035, м. Київ, вул. Урицького, 45
Керівник
Мазарчук Анатолій Петрович
Код ЄДРПОУ25960037
Дата реєстрації25.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ ”ГАЗ УКРАЇНИ” НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ "ГАЗ УКРАЇНИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25960037.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ "ГАЗ УКРАЇНИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"» є Мазарчук Анатолій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ "ГАЗ УКРАЇНИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Урицького, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ ”ГАЗ УКРАЇНИ” НАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІОНЕРНОЇ КОМПАНІЇ ”НАФТОГАЗ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах