БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 46
Телефони
Керівник
Лазарєва Ольга Іванівна
Код ЄДРПОУ25960059
Дата реєстрації03.04.2000
Дата оновлення20.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25960059.

Керівником підприємства «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Лазарєва Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Київська обл., м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 46.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах