АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ"

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Білоруська, 30
Телефони
Керівник
Рафальська Інна Владиславівна
Бухгалтер
Швець Антоніна Володимирівна
Код ЄДРПОУ25960149
Дата реєстрації24.07.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”КИЇВСЬКА МІСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ"» присвоєно код 25960149.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ"» є Рафальська Інна Владиславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "КИЇВСЬКА МІСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ"» — м. Київ, вул. Білоруська, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”КИЇВСЬКА МІСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах