ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МОСТОЗАГОНУ 103 ВАТ МОСТОБУД

Контакти

Юридична адреса
02081, м. Київ, вул. Причальна, 2
Керівник
Трухан Сергій Михайлович
Код ЄДРПОУ25960273
Дата реєстрації20.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МОСТОЗАГОНУ 103 ВАТ МОСТОБУД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МОСТОЗАГОНУ 103 ВАТ МОСТОБУД» присвоєно код 25960273.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МОСТОЗАГОНУ 103 ВАТ МОСТОБУД» є Трухан Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МОСТОЗАГОНУ 103 ВАТ МОСТОБУД» — м. Київ, вул. Причальна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ МОСТОЗАГОНУ 103 ВАТ МОСТОБУД»
Поділіться інформацією в соцмережах