ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "УКРПОШТА"

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
Керівник
Стародуб Микола Михайлович
Код ЄДРПОУ25960356
Дата реєстрації07.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ ”УКРПОШТА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "УКРПОШТА"» присвоєно код 25960356.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "УКРПОШТА"» є Стародуб Микола Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "УКРПОШТА"» — м. Київ, вул. Хрещатик, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ ”УКРПОШТА”»
Поділіться інформацією в соцмережах