РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСТА КИЄВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС"

Контакти

Юридична адреса
01004, м. Київ, вул. Дарвіна, 6
Телефони
Керівник
Богданов Олексій Владиславович
Код ЄДРПОУ25960511
Дата реєстрації28.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСТА КИЄВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСТА КИЄВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС"» присвоєно код 25960511.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСТА КИЄВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС"» є Богданов Олексій Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСТА КИЄВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ "СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС"» — м. Київ, вул. Дарвіна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ МІСТА КИЄВА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС”»
Поділіться інформацією в соцмережах