ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ КИЇВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ

Контакти

Юридична адреса
01042, м. Київ, вул. Лумумби, 17
Телефони
Керівник
Салата Ірина Олексіївна
Код ЄДРПОУ25960540
Дата реєстрації02.02.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ КИЇВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ КИЇВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ» присвоєно код 25960540.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ КИЇВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ» є Салата Ірина Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ КИЇВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ» — м. Київ, вул. Лумумби, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ КИЇВСЬКОГО ТЕХНІКУМУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах