ГРОМАДСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДУХОВНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 17, к. 140
Телефони
Керівник
Родіна Юлія Олександрівна
Код ЄДРПОУ25960563
Дата реєстрації12.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДУХОВНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДУХОВНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ"» присвоєно код 25960563.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДУХОВНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ"» є Родіна Юлія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДУХОВНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Панаса Мирного, 17, к. 140.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ДУХОВНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах