МІСЦЕВА ХРИСТИЯНСЬКА ХАРИЗМАТИЧНА ЦЕРКВА "ДАР ВІРИ"

Контакти

Юридична адреса
08654, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Дослідницьке, вул. Сільськогосподарська, 2, к. 2
Телефони
Керівник
Брилах Юлія Михайлівна
Код ЄДРПОУ25960592
Дата реєстрації02.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСЦЕВА ХРИСТИЯНСЬКА ХАРИЗМАТИЧНА ЦЕРКВА ”ДАР ВІРИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЦЕВА ХРИСТИЯНСЬКА ХАРИЗМАТИЧНА ЦЕРКВА "ДАР ВІРИ"» присвоєно код 25960592.

Керівником підприємства «МІСЦЕВА ХРИСТИЯНСЬКА ХАРИЗМАТИЧНА ЦЕРКВА "ДАР ВІРИ"» є Брилах Юлія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЦЕВА ХРИСТИЯНСЬКА ХАРИЗМАТИЧНА ЦЕРКВА "ДАР ВІРИ"» — Київська обл., Васильківський р-н, смт. Дослідницьке, вул. Сільськогосподарська, 2, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЦЕВА ХРИСТИЯНСЬКА ХАРИЗМАТИЧНА ЦЕРКВА ”ДАР ВІРИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах