ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА МОЛОДИХ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
03041, м. Київ, вул. Родимцева, 1а, к. 611
Телефони
Керівник
Білоус Андрій Михайлович
Код ЄДРПОУ25960623
Дата реєстрації04.05.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА МОЛОДИХ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА МОЛОДИХ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25960623.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА МОЛОДИХ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ"» є Білоус Андрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА МОЛОДИХ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Родимцева, 1а, к. 611.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СПІЛКА МОЛОДИХ АГРАРІЇВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах