ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗА УКРАЇНУ, БІЛОРУСЬ І РОСІЮ" "ЗУБР"

Контакти

Юридична адреса
02140, м. Київ, вул. Ревуцького, 44б, к. 68
Телефони
Керівник
Мазур Олена Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25960735
Дата реєстрації23.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ЗА УКРАЇНУ, БІЛОРУСЬ І РОСІЮ” ”ЗУБР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗА УКРАЇНУ, БІЛОРУСЬ І РОСІЮ" "ЗУБР"» присвоєно код 25960735.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗА УКРАЇНУ, БІЛОРУСЬ І РОСІЮ" "ЗУБР"» є Мазур Олена Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗА УКРАЇНУ, БІЛОРУСЬ І РОСІЮ" "ЗУБР"» — м. Київ, вул. Ревуцького, 44б, к. 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ЗА УКРАЇНУ, БІЛОРУСЬ І РОСІЮ” ”ЗУБР”»
Поділіться інформацією в соцмережах