ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
08631, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 18а
Телефони
Керівник
Маляр Галина Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25960847
Дата реєстрації26.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 25960847.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Маляр Галина Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 18а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ГЛЕВАХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах