ШЛЯХ ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНА МЕДИЧНА МІСІЯ

Контакти

Юридична адреса
03164, ВУЛ. ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, 23-Б, КВ.18, м. КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Величко В’ячеслав Миколайович
Код ЄДРПОУ25960899
Дата реєстрації25.07.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШЛЯХ ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНА МЕДИЧНА МІСІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШЛЯХ ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНА МЕДИЧНА МІСІЯ» присвоєно код 25960899.

Керівником підприємства «ШЛЯХ ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНА МЕДИЧНА МІСІЯ» є Величко В’ячеслав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШЛЯХ ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНА МЕДИЧНА МІСІЯ» — ВУЛ. ГЕНЕРАЛА НАУМОВА, 23-Б, КВ.18, м. КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШЛЯХ ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНА МЕДИЧНА МІСІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах