ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Руставелі, 39/41
Керівник
Васильєва Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ25960942
Дата реєстрації18.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» присвоєно код 25960942.

Керівником підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» є Васильєва Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Руставелі, 39/41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах