ПОЛКВА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
30600, Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, смт. Теофіполь, вул. Калініна, 53
Телефони
Керівник
Кошук Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ25961002
Дата реєстрації27.04.1989
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛКВА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛКВА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25961002.

Керівником підприємства «ПОЛКВА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Кошук Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛКВА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, смт. Теофіполь, вул. Калініна, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛКВА, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах