РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ НОВА УШИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
32600, Хмельницька обл., Новоушицький р-н., с.м.т. Нова Ушиця, вул. 40 - РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ
Телефони
Керівник
Чарнецкі Єжи Ян Юзефович
Код ЄДРПОУ25961108
Дата реєстрації20.11.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ НОВА УШИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ НОВА УШИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25961108.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ НОВА УШИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Чарнецкі Єжи Ян Юзефович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ НОВА УШИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Хмельницька обл., Новоушицький р-н., с.м.т. Нова Ушиця, вул. 40 - РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У СМТ НОВА УШИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах