ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ

Контакти

Юридична адреса
32101, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт. Ярмолинці, вул. Залізнична, 4, к. 29
Телефони
Керівник
Мосійчук Йосип Антонович
Код ЄДРПОУ25961114
Дата реєстрації10.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ» присвоєно код 25961114.

Керівником підприємства «ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ» є Мосійчук Йосип Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ» — Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт. Ярмолинці, вул. Залізнична, 4, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ РАДЯНСЬКИХ ОФІЦЕРІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах