НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА

Контакти

Юридична адреса
32600, Хмельницька обл., Новоушицький р-н., с.м.т. Нова Ушиця, ГАГАРІНА, б. 42
Телефони
Керівник
Цюпик Лариса Іванівна
Код ЄДРПОУ25961522
Дата реєстрації29.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» присвоєно код 25961522.

Керівником підприємства «НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» є Цюпик Лариса Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» — Хмельницька обл., Новоушицький р-н., с.м.т. Нова Ушиця, ГАГАРІНА, б. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА»
Поділіться інформацією в соцмережах