БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХМЕЛЬНИЦЬКА ПОЛІКЛІНІЧНА ЛІКАРНЯНА КАСА И 1

Контакти

Юридична адреса
м. Хмельницький, вул. Подільська, 54
Телефони
Керівник
Захаркевич Олександр Пантелеймонович
Код ЄДРПОУ25961723
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення24.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХМЕЛЬНИЦЬКА ПОЛІКЛІНІЧНА ЛІКАРНЯНА КАСА И 1» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХМЕЛЬНИЦЬКА ПОЛІКЛІНІЧНА ЛІКАРНЯНА КАСА И 1» присвоєно код 25961723.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХМЕЛЬНИЦЬКА ПОЛІКЛІНІЧНА ЛІКАРНЯНА КАСА И 1» є Захаркевич Олександр Пантелеймонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХМЕЛЬНИЦЬКА ПОЛІКЛІНІЧНА ЛІКАРНЯНА КАСА И 1» — м. Хмельницький, вул. Подільська, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ХМЕЛЬНИЦЬКА ПОЛІКЛІНІЧНА ЛІКАРНЯНА КАСА И 1»
Поділіться інформацією в соцмережах