ВІННИЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАУКОВО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЦЕНТР"

Контакти

Юридична адреса
21000, м. Вінниця, просп. Юності, 36, к. 85
Телефони
Керівник
Нагорянський Артем Олександрович
Код ЄДРПОУ25962378
Дата реєстрації31.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НАУКОВО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЦЕНТР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАУКОВО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЦЕНТР"» присвоєно код 25962378.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАУКОВО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЦЕНТР"» є Нагорянський Артем Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАУКОВО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЦЕНТР"» — м. Вінниця, просп. Юності, 36, к. 85.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”НАУКОВО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ТОВАРИСТВО ЦЕНТР”»
Поділіться інформацією в соцмережах