ПРОГРЕС-ТРЕЙДІНГ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ДОЧП ВАТ ПРОГРЕС

Контакти

Юридична адреса
м. Вінниця, пр-т Коцюбинського 20
Телефони
Керівник
Бешлега Вікторія Володимирівна
Кількість співробітників20 чел.
Код ЄДРПОУ25962540
Дата реєстрації12.05.2011
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОГРЕС-ТРЕЙДІНГ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ДОЧП ВАТ ПРОГРЕС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОГРЕС-ТРЕЙДІНГ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ДОЧП ВАТ ПРОГРЕС» присвоєно код 25962540.

Керівником підприємства «ПРОГРЕС-ТРЕЙДІНГ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ДОЧП ВАТ ПРОГРЕС» є Бешлега Вікторія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОГРЕС-ТРЕЙДІНГ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ДОЧП ВАТ ПРОГРЕС» — м. Вінниця, пр-т Коцюбинського 20.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОГРЕС-ТРЕЙДІНГ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ ДОЧП ВАТ ПРОГРЕС»
Поділіться інформацією в соцмережах